3. Základní škola Holešov
Třídy - menu
    Archiv - 2017/2018
 

Naše třída 7. A

Třídní učitelka: Mgr. Veronika Cholastová
e-mail: cholastova@3zshol.cz
tel. : 573 503 149

Rozvrh hodin
  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Pondělí Hv M Čj Inf Ov F Tř. h.    
Úterý M Čj Aj D Tv-plavání CH      
Středa Čj M Vv Vv AJ Z      
Čtvrtek M Čj F D Pč/VZ Pč/VZ      
Pátek Z Aj Čj M Tv-plavání D      

6. 5. 2018 | Den Země - 27. 4. 2018
V tento den si připravili sedmáci program o zvířatech v průběhu celých dějin. Začínali jsme v pravěku, proběhli středověkem a skončili jsme v novověku a současnosti. Dozvěděli jsme se spoustu informací o zvířatech již vyhynulých a o různých hříčkách přírody. Společně skládali puzzle, luštili křížovky, plnili kvízy, malovali nástěnné malby a taky dinosaury, které si čtvrťáci odnesli na památku. Den Země jsme si společně užili. Těšíme se na další podobné akce.


Fotky z projektového dne si můžete prohlédnout v třídní fotogalerii.


18. 3. 2018 | Pracovní činnosti - příprava ovocných salátů a pečení muffinů
  
18. 3. 2018 | Výtvarná výchova - kreslíme postavy
     
4. 3. 2018 | Mluvní cvičení v českém jazyce
Součástí hodin českého jazyka jsou mluvní cvičení, které si každý z nás připraví na zadané téma, jedním z těchto témat bylo: Můj vzor. Jelikož se nám mluvní cvičení spolužaček na toto téma moc líbilo, jsme rádi, že je holky sepsaly a můžeme si je znovu přečíst. Na nové záložce se otevřou soubory k přečtení: Viki - Verča

4. 3. 2018 | Konverzační soutěž v Aj
Během měsíce února proběhla na naší škole konverzační soutěž v jazyce anglickém, které se účastnilo 7 žáků z naší třídy. Každý si vylosoval jedno téma (rodina, jídlo a pití, sporty a hry, počasí a roční období, volný čas a hobby), které si písemně připravil a potom prezentoval před komisí, která měla přichystané doplňující otázky.
V kategorii pro sedmý ročník se stal vítězem Alexander Rafaël Hustin a na třetím místě skončila Eliška Vašíčková. I ostatní účastnící si vedli velmi dobře, bohužel vítěz může být jen jeden. Alex naši školu reprezentoval dále na okresních kolech v Kroměříži na ZŠ Zachar a na holešovském gymnáziu. V Kroměříži Alex získal krásné druhé místo a cenu převzal od rodilého mluvčího Jonathana. Alexovi děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy a také naší třídy.
     
4. 3. 2018 | Formální den aneb další skvělá akce Spolku žáků
V tento den jsme se dostavili do školy ve společenském oblečení. Bavili se o slušném chování a snažili se tak i vystupovat. Už se těšíme další podobnou akci.
          
11. 2. 2018 | Jak jsme si užili výherní svačinu?
Cenou za první místo v soutěži o nejlepší plakát byla svačina pro celou třídu. Ve sborovně jsme si pochutnali na toustech, vaflích i džusu.
     


Vánoční besídka

3. 12. 2017 | Pohyb tělesa – laboratorní práce
Ve fyzice jsme měřili dráhu a dobu pohybu autíčka. Z těchto hodnot jsme počítali průměrnou rychlost. V závěru hodiny jsme pozorovali, co dokáže Viktorův dron.

 
 
Vytvořeno: 2015 - 2019 |Autor: A. Maťová | Design: J. Sovadníková |  www.3zshol.cz