Plán práce na květen 2018
1.5.   Státní svátek  
2.5.   Porada výchovných poradců p.Ned.,Pav.
2.5. 8,00 Návštěva dílen SŠNO Bystřice p. Host. – 8.A p.Zdr.,Mac.
2.5. 13,15-14,15 Muzikoterapie – 4. oddělení ŠD
3.5.   Mc Donald´s Cup – 2. a 3.ročník – OK, BpH p.Dav.
3.5.   Máme rádi Česko – soutěž pro 5.ročník TU 5.roč.
3.5.   Literární besedy – 9. ročník sekce ČJ
3.5. 14,00 Organizační porada – ped. pracovníci Ř, ZŘ
3.5. 13 - 15 Sůl nad zlato – kino Svět (60 Kč) ŠD
3.5.   Divadelní předplatné – Zlín (2. stupeň) „Zamilovaný Shakespeare“ p. Ind.,Hýž.
4.5.   Mc Donald´s Cup – 4. a 5.ročník – okresní kolo Hulín p.Dav.
4.5. 12,00 Organizační porada – správní zaměstnanci ZŘ-p.Ned.
7.5. 14,15 Organizační porada – školní jídelna ZŘ-p.Kov.
9.5. 8,00 Návštěva dílen SŠNO Bystřice p. Host. – 8.B p.Bech,Mac.
10.5. 8,30 Den Evropy – 2.ročník – náměstí Holešov TU
10.5. 9,45 MKS – Vlajka ČR z balónků – zámecká zahrada TU – 1.stupeň
11.5. 8,00 Fotografování tříd (25,-Kč) všichni
11.5.   Besedy o dospívání – 5.ročník (25 Kč) TU + ŠMP
11.5.   Odevzdání přihlášek do RVJ – nejpozdější termín Ř
14.5.-15.5.   Sběr starého papíru p.Ned.,Kov.
14.5.   Seminář jazyk český – Olomouc p.Zal.
14.5.   Beseda v knihovně školy ŠD
  13-13,30 1. oddělení  
  13,30-14 2. oddělení  
  14-14,30 4. oddělení  
15.5. 8,15 Anglické divadlo – 4.roč.,5.roč.,6.AB(60 Kč) TU
16.5. 8,00 Exkurze IPS Úřad práce – KM – 8.AB TU + KP
16.5. 14,00 Vystoupení DPS Plamínek v Centru pro seniory p.Kov.,Svo.,Hýž.
16.5. 15-16,30 Kurz společenské výchovy – 9.ročník TU
17.5. 13 – 15 Minikopaná – všechna oddělení ŠD
18.5. 8,00 Přijímací zkoušky do RVJ – 6.ročník PK AJ
21.5.   Exkurze Osvětim – Krakov – 8.a 9.roč. p.Zal.
21.5. 8,00 Anglické divadlo – 8. a 9.roč. (60 Kč) (žáci, kteří nejedou do Krakova) PK AJ
21.5. 11,50-12,35 Pracovní setkání asistentů pedagoga – 1.stupeň p.Fry,Kap.
  12,45-13,45 Pracovní setkání asistentů pedagoga – 2.stupeň p.Fry,Kap.
21.5. 13-14,30 Bublinohraní – TYMY – 1.oddělení ŠD
21.5.   Beseda v knihovně školy ŠD
  13-13,30 6. oddělení  
  13,30-14 3. oddělení  
  14-14,30 5. oddělení  
22.5.   Exkurze Moravský kras – 6.ročník p.Bech.,Dav.
22.5. 13,00  Bavíme se s AJ – soutěž 4. a 5.roč. p.Svo.,Dol.Nov.
23.5.   Okresní přebor v nohejbalu p. Dav.
23.5. 8,00 Výstava – Barevný Holešov p.Ant.-PK Vv
23.5.   Májový koncert v aule - DPS Plamínek a Rosička Uničov ZŘ-p.Kov.
24.5. 16,00 Předškolák – ukázková hodina sekce 1.-2.roč.
24.5. 10,30 Závěrečný koncert ZUŠ – zámek (10 Kč)-1.,3.r. TU
25.5.   Plavecká soutěž pro 1.stupeň – bazén Holešov PK TV
28.5.   Beseda „První pomoc pro 1.A,B,C TU 1.roč.
28.5. 13,30-15 Bublinohraní – 2.oddělení ŠD
29.5.   Pohled do zrcadla – 7.ročník (5.a 6.h. – 25 Kč)  
29.5. 10,00 Pohodáři – Polsko – kino Svět (6.C,8.a 9.roč., 60 Kč) TU
29.5. 9,00 Pythagoriáda – okresní kolo – 1.ZŠ Holešov PK M
29.5.   Exkurze Planetárium Brno – 5.A,B TU

V Holešově 2. 5. 2018
Mgr. Ivo Junášek
ředitel školy
 
Vytvořeno: 2015 | Všechna práva vyhrazena | Web: A. Maťová | Design: J. Sovadníková |  Capsa | Zaměstnanecký e-mail |  www.3zshol.cz