3. Základní škola Holešov
Spolek žáků 3. ZŠ Holešov ve školním roce 2021/2022 Velikonoční výzva


Masopust ve 3. Základní škole - jaký byl? Masopustní veselí jsme si letos užili i v naší škole. Žáci přišli do školy v maskách, a tak se celý den po škole pohybovali šerifové, sportovci, medvědi, princezny a spousta dalších netradičních postav. Na památku se mohli vyfotit ve fotokoutku, který připravil Spolek žáků. V každé třídě proběhlo vyhodnocení a ocenění nejlepší masky a na výherce čekala sladká odměna. Masopustní veselí nám zpříjemnily také paní kuchařky, které připravily výborné masopustní koblížky.

Fotografie si můžete prohlédnout - zde
Masopustní akce Spolku žáků - 1. března 2022


Poděkování všem dárcům v předvánoční sbírce

 


Sbírka pro psí útulek - do 17. 12. 2021! Sbíráme deky, hračky nebo kvalitní granule pro psy v psím útulku ve Zlíně. Více podrobností u zástupců tříd. Děkujeme!


Vzpomínáme na známé historické osobnosti Při příležitosti Dušiček jsme si připomněli některé známé historické osobnosti. Z velkoformátových plakátů, které vytvořily jednotlivé třídy pátých až devátých ročníků, jsme se dozvěděli informace o jejich životě i práci. Některé třídy vyrobily také krásné ozdobné věnce z přírodních materiálů barevně laděné do teplých podzimních tónů. Práce byly vystaveny v aule školy po celý listopad.


Fotografie ze Dne barev Fotografie tříd najdete zde.

DEN BAREV ŠKOLY
Ve středu proběhne první akce spolku žáků Den barev školy. Žáci by si měli v tento den vzít oblečení v barvách školy - oranžová, žlutá, červená a hnědá. Třída s největším počtem zúčastněných bude odměněna. Třídy se budou společně fotit o velké přestávce v aule školy.
V úterý 19. 10. se koná druhá schůzka Spolku.

První schůzka spolku žáků je 5. 10. 2021 v 7.15 v hudebně na 1. stupni.

Archiv z minulých let Přehled akcí ve školním roce 2019/2020 zde.
Přehled akcí ve školním roce 2018/2019 zde.
Přehled akcí ve školním roce 2017/2018 zde.
Přehled akcí ve školním roce 2016/2017 zde.
Přehled akcí ve školním roce 2015/2016 zde.
 
 
Vytvořeno: 2015 | Všechna práva vyhrazena | Web: A. Maťová | Design: J. Sovadníková |