3. Základní škola Holešov
Zahájili jsme nový školní rok Ve středu 1. září 2021 jsme v 3. Základní škole v Holešově postupně přivítali všechny naše žáky. Už před půl osmou se u dveří nedočkavě řadili žáci 2. – 9. ročníku. S prvním zvoněním škola opět ožila veselými hlasy, štěbetáním a hlasitými pozdravy. I když úsměvy zůstaly ukryty pod rouškami či respirátory, očima jsme se na sebe všichni usmívali.

O hodinu později jsme v aule školy společně s vedením města Holešova přivítali nejen žáčky 1. ročníku, ale také naše benjamínky, děti přípravné třídy. Prvňáčci s krásnými aktovkami a v doprovodu rodičů netrpělivě vyhlíželi svoji paní učitelku a paní vychovatelku. S jejich pomocí budou po celý školní rok objevovat tajemství „Cesty za poznáním“.

Děti přípravné třídy si na aktovky ještě jeden rok počkají. Jejich vzdělávání bude probíhat podle školního vzdělávacího programu „Cestička za poznáním“, který se řídí pravidly předškolního vzdělávání. Formou her a dalších činností se naši nejmenší budou připravovat na zahájení vzdělávání v 1. třídě v příštím školním roce.

Všem našim žákům, rodičům i zaměstnancům školy přejeme do nového školního roku 2021/2022 pevné zdraví a mnoho úspěchů. Ať nastávající dny strávíme ve škole společně s dobrou náladou.
Mgr. Gabriela Kovářová, zástupkyně ředitele 3. ZŠ Holešov   Všechny fotografie najdete - zde

   
 
Vytvořeno: 2015 | Všechna práva vyhrazena | Web: A. Maťová | Design: J. Sovadníková |