3. Základní škola Holešov
Vánoční ohlédnutí Předvánoční období bývá bohaté na mnoho různých akcí, které byly vzhledem ke stále přetrvávající složité epidemiologické situaci i v letošním roce značně omezené.

Mikuláš přišel do školy bez andělů a čertů, přinesl prvňáčkům Slabikář a první pero. Vánoční stromečky v aule, ve třídách i na náměstí se rozzářily, Ježíškova vnoučata zazpívala pod balkony či do rozhlasu. Pro nejmladší žáčky jsme připravili krátké vánoční hudební pásmo a navštívil je i Santa Claus s vánoční angličtinou.

Krásnými přáníčky jsme se snažili potěšit obyvatele Centra pro seniory, pomocnou ruku jsme podali nemocným dětem a také opuštěným zvířátkům. Ze školní kuchyňky se v prosinci téměř každý den linula vůně perníčků, vanilkových rohlíčků a dalšího vánočního cukroví.

Žákovská knihovna byla obohacena o mnoho nových knih, aula školy i další prostory byly vyzdobeny krásnými žákovskými pracemi. Po roce mohly v omezené míře ve třídách proběhnout tradiční vánoční besídky s bohatým programem. Malí i velcí, všichni se snažili vykouzlit tu pravou vánoční atmosféru.

Žákům, rodičům i zaměstnancům školy přejeme klidné a pokojné Vánoce, do nového roku 2022 pevné zdraví, hodně radosti, spokojenosti a co nejvíce dobrých zpráv.

vedení 3. Základní školy Holešov  

 
 
Vytvořeno: 2015 | Všechna práva vyhrazena | Web: A. Maťová | Design: J. Sovadníková |