3. Základní škola Holešov
Pro předškoláky - menu
     
Akce pro předškoláky ve školním roce 2018/2019 - archiv


Zábavné odpoledne - Velikonoce s Harry Potterem S předškoláky jsme tentokrát plnili úkoly s velikonoční tématikou, přímo s velikonočními tradicemi z Anglie, odkud k nám přijel Harry Potter a jeho kouzelní přátelé. Na čtyřech stanovištích si předškoláci vyrobili košíček, do kterého pak sbírali na školní zahradě vajíčka od velikonočního králíčka. Slalom s palačinkou byl nezbytnou podmínkou, aby si na ní pak mohli pochutnat - na vlastnoručně namazané a ozdobené. V kouzelné bradavické dílně jsme za pomoci sedmáků míchali barevné kouzelné lektvary. Složit mapu Anglie a České republiky pak už byla hračka. A za odměnu všichni získali od velikonočního zajíčka i malou sladkost.


Fotografie najdete ve školní fotogalerii.


Jaké bylo sportovní odpoledne? Ve čtvrtek 17. ledna proběhlo sportovní odpoledne pro předškoláky. V bazénu jsme připravili ukázkovou hodinu plavání, na které se předškoláci i jejich rodiče mohli seznámit s prostředím našeho školního bazénu a také zjistit, na co se mohou v první třídě těšit. V tělocvičně pak na předškoláky čekala opičí dráha, házení míčkem, malá lekce florbalu i společné hraní s padákem. Předškoláci předvedli, jak jsou sportovně zdatní a za svoje výkony po zásluze obdrželi na závěr odpoledne sladkou medaili.


Fotografie najdete ve školní fotogalerii.Podzimní dílničky se vydařily Ve čtvrtek 25. 10. jsme přivítali přes dvacet předškoláků, budoucích prváků. Děti si vyráběly z přírodnin skřítka Podzimníčka nebo papírového draka.


Fotografie najdete ve školní fotogalerii.

 
 
Vytvořeno: 2015 - 2019 | Všechna práva vyhrazena | Web: A. Maťová | Design: J. Sovadníková |  www.3zshol.cz