3. Základní škola Holešov
Družina - menu
    Archiv ŠD
Akce školní družiny ve školním roce 2018/2019 - archiv
Slavnostní pasování prváčků na čtenáře v zámecké Salla terreně


Fotografie najdete ve školní fotogalerii.


Den dětí 4. června uspořádaly paní vychovatelky pro děti školní družiny k oslavě Dne dětí Zábavné odpoledne. Na zahradě školní družiny a sportovním areálu byly připraveny veselé a netradiční atrakce, které si děti mohly vyzkoušet a zasoutěžit si. Za splnění úkolu získaly body - žetony, které pak směnily ve stánku za sladkosti a drobné upomínkové předměty.


Fotografie najdete ve školní fotogalerii.


Fyzikální cirkus V měsíci květnu připravilo TYMY centrum Holešov pro děti školní družiny Zábavné odpoledne - Fyzikální cirkus. Děti se při této zajímavé aktivitě seznámily s jednoduchými fyzikálními pokusy.


Fotografie najdete ve fotogalerii


Bublinohraní Středisko volného času TYMY Holešov připravilo pro děti školní družiny zábavná odpoledne s bublinohraním. Na fotografiích jsou děti 1. oddělení ŠD.


Fotografie najdete ve fotogalerii


Den s BESIPEM    Fotografie najdete ve fotogalerii
Tvořilky


Fotografie našich výrobků najdete ve fotogalerii


Ani v 5.oddělení školní družiny se nenudíme..... .....zdravě mlsáme, kreslíme, tvoříme, hrajeme si, zasadili jsme si rajčátka a pečujeme o rostliny.....
    

  

        
Vítání jara S dětmi ve školní družině jsme se rozloučili se zimou vynesením Moreny a přivítali jaro.
     


Zapojili jsme se do soutěže Děti ze školní družiny se zapojily do soutěže „Zvířecí mláďata“. Krásné výrobky dětí budou k vidění na výstavě Myslivost a příroda v Kroměříži.
             
Muzikoterapie s netradičními hudebními nástroji      
Pro prváčka je to hračka Tradičně se této vědomostní soutěže v městské knihovně účastní i děti z jiných škol. Letošní rok mezi sebou soutěžilo 7 družstev po 3 dětech, z toho 3 družstva obsadily děti ze školní družiny 3. ZŠ Holešov. Musely plnit různé úkoly v pěti stanovištích. Děti byly šikovné a velmi pěkně spolupracovaly. Tentokrát si děti z naší školy odnesly všechny tři výhry. První místo vyhrály děti z 3. oddělení, druhé místo obsadily děti z 2. oddělení a na třetím místě se umístnilo 1. oddělení školní družiny. Všem patří gratulace.


Fotografie najdete ve školní fotogalerii


Karneval ve školní družině


Fotografie najdete ve školní fotogalerii


Sportovní dny v TYMY centru      
Letošní zimu jsme si opravdu užili    Fotografie najdete ve fotogalerii
Kroužek vaření    Fotografie najdete ve fotogalerii
Návštěva divadelního představení      
Zimní tvoření v kroužku ŠIKOVNÉ RUČIČKY         
Sněhové radovánky a jiné aktivity v 6. oddělení            
Vánoční besídka v 1. oddělení   
Fotografie najdete ve fotogalerii
Poznáváme nové hry v TYMY centru      
Pokusohraní s Bárou         
Vánoční besídka s nadílkou v 2. oddělení ŠD   
Fotografie najdete ve fotogalerii
Vánoční pečení v 2. oddělení ŠD            
Adventní čas ve školní družině. Lití olova přímo s kovářem, pouštění lodiček a prastaré vánoční zvyky si děti ze školní družiny připomněly v zámecké kovárně.
        
Bramborový týden V listopadu probíhala ve školní družině spousta akcí. Tradičně zde patří i ,,Bramborový týden“. Děti vyráběly podzimní výrobky z brambor a přírodních materiálů. Ve školní kuchyňce vařily z brambor bramboráky, pečené brambory a salát. Vše se nám povedlo a dětem moc chutnalo.
                 
Kroužek Šikovné ručičky Tento kroužek školní družiny navštěvuje 12 dětí z prvních tříd. Scházíme se každou středu. Tvoříme a vyrábíme výrobky z různých materiálů, které si vždy děti odnáší domů. Jejich ručky jsou opravdu moc šikovné.


Fotografie najdete ve fotogalerii


Házená ve školní družině V pátek 2.11. se pro žáky školní družiny konala ukázková hodina s oddílem házené z Holešova. Děti se zapojily do různých míčových her pod vedením trenéra a žáků z oddílu. Moc jim děkujeme za věnovaný čas. Dětem se tato aktivita velmi líbila.
           
Jak se máme v 6. oddělení školní družiny? Také v našem oddělení si rádi hrajeme, tvoříme, zpíváme...


Fotografie najdete ve fotogalerii


Projekt Buďme kamarádi     
Fotografie najdete ve školní fotogalerii.
Jablíčkový týden Ve školní družině probíhal „Jablíčkový týden“. Děti si v tomto týdnu povídaly o jablíčkách, recitovaly básničky, zpívaly písničky a malovaly je různými technikami. Ve školní kuchyňce vyráběly různé saláty a upekly si i jablečný koláč.

Fotografie najdete ve školní fotogalerii.
My se tady nenudíme Ve školní družině se děti opravdu nenudí. Vyrábíme, hrajeme si, sportujeme. V letošním školním roce nás opět čeká spousta zajímavých činností.
           
 
 
Vytvořeno: 2015 | Všechna práva vyhrazena | Web: A. Maťová | Design: J. Sovadníková |