3. Základní škola Holešov
Třídy - menu
    Archiv - 2017/2018
 

Naše třída 7. B

Třídní učitelka: Mgr. Tereza Zalabáková
e-mail: zalabakova@3zshol.cz
tel. : 573 503 147

Rozvrh hodin
  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Pondělí Čj F M Vv Vv Tř. h.    
Úterý M Z Čj Aj Tv-plavání CH D      
Středa M Čj Aj F Ov      
Čtvrtek Čj Z M Inf Vz/Pč Vz/Pč      
Pátek Čj D Aj M Tv-plavání D Hv      

15. 5. 2018 | Co jsme prožili v dubnu
Zapojili jsme se do akcí pořádaných Spolkem žáků. Několik z nás se pěkně obléklo a načesalo na FORMÁLNÍ DEN.

Měli jsme také zastoupení ve VÝTVARNÉ A FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽI, a to díky Aničce, Elišce a Kačce, které zároveň gratulujeme ke krásnému 2. místu.

ZOO Lešná
Ve čtvrtek 17. dubna jsme se vydali, společně s žáky 7. A, na exkurzi do ZOO Lešná. Prošli jsme si celou zahradu a dozvěděli se během výukového programu řadu zajímavostí. Exkurze nás natolik zaujala, že jsme se rozhodli v pozorování zvířat pokračovat a na školní výlet tedy vyrážíme do ZOO v Olomouci.             DEN ZEMĚ Další akcí, kterou pořádal Spolek žáků, byl Den Země. 27. dubna jsme se vydali na hřiště nedaleko naší školy a zde jsme pro žáky ze 4. A připravili pět stanovišť, kde si mohli zasoutěžit, dozvědět se nějaké nové informace a zajímavosti či si vyrobit želvu nebo housenku. Program se nám vydařil a spokojení snad byli i naši mladší spolužáci.


Fotky si můžete prohlédnout v třídní fotogalerii.


28. 1. 2018 | Naše vaření ve školní kuchyňce
           
28. 1. 2018 |
Spolek žáků uspořádal soutěž pro třídy druhého stupně. Tématem bylo vytvořit velký plakát o třídě. Děkujeme holkám, které se na tvorbě podílely. Díky nim naše třída získala krásné čtvrté místo.


28. 1. 2018 |
Míša Krajčová a Eliška Procházková se zapojily do literární soutěže vyhlášené městskou knihovnou v Kroměříži. Děkujeme holkám za reprezentaci třídy a školy. Jejich práce si můžete přečíst zde - Míša - Eliška.
24. 1. 2018 |
Leden je ve škole vždy spojen s uzavíráním známek, napětím a shonem, proto jsme se rozhodli zavzpomínat na pohodovou prosincovou předvánoční atmosféru. Prohlédněte si fotky z výstavy betlémů a našeho vánočního dne.
           


20. 11. 2017 | NAŠE TŘÍDA NA BOWLINGU
První listopadovou sobotu jsme se sešli na bowlingu v Holešově. Když jsme přišli, rozdělili jsme se do tří skupin. Každá skupina obsadila svoji dráhu a už se hrálo. Panovala velmi dobrá nálada. Po hodině hry jsme si sedli ke stolu, dali si pizzu a povídali jsme si. Byla to velmi příjemná sobota.
Bára Michálková a Míša Krajčová 
20. 11. 2017 |
V úterý 14. 11. se naše třída zúčastnila výchovného koncertu Filharmonie Bohuslava Martinů s  názvem Bella Dona – Co nevíme o baroku?
Žáci se dozvěděli zajímavé podrobnosti ze života skladatelů 17. a  18. století, jak se žilo na šlechtických dvorech, jaká se zde poslouchala a hrála hudba, jaké bylo umění v období baroka, co se používalo k výrobě tehdejších nástrojů a mnoho dalších zajímavostí.

1. 11. 2017 | Den bláznů
Dne 20. 10. 2017 pro celou naši školu uspořádal spolek žáků DEN BLÁZNŮ. Nejen v naší třídě se v tento den objevilo mnoho veselých a šťastných bláznů. Někteří na sobě měli vtipné oblečení, zajímavé účesy a nejrůznější doplňky. Bylo to velice příjemné zpestření dne, všichni jsme si to moc užili a těšíme se na další akce.
Bára M. a Míša K.
    

  

 
 
Vytvořeno: 2015 - 2019 |Autor: A. Maťová | Design: J. Sovadníková |  www.3zshol.cz