3. Základní škola Holešov

Archiv - Naše třída 7. B (2021/2022)

Třídní učitelka: Mgr. Zita Nováková
e-mail: novakovazita@3zshol.cz
tel. : 573 503 149

Rozvrh hodin
  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Pondělí AJ Z M ČJ HV D      
Úterý ČJ M TV AJ F Tř. h.    
Středa ČJ OV AJ M VV VV      
Čtvrtek F ČJ M PČ/VZ PČ/VZ      
Pátek M INF D TV ČJ Z      

TŘÍDNÍ VÝLET DO KROMĚŘÍŽE

     


DEN S POLICIÍ
Strávili jsme zajímavé dopoledne na Střední Policejní škole v Holešově. Byly pro nás připraveny různé aktivity, kde jsme mohli pozorovat práci policistů, či hasičů, udělali jsme si otisky prstů, navštívili Síň slávy, zkusili jsme si projít detektorem kovu na "státní hranici". Kluci si vyzkoušeli, jak náročné je udržet různé typy zbraní a také jsme viděli výcvik policejních psů a koní.

   


EXKURZE DO MORAVSKÉHO KRASU

   


PŘÍRODOPISNÁ EXKURZE DO ZOO ZLÍN

   


TŘÍDNICKÁ HODINA
Dnešní třídnická hodina probíhala na dětském hřišti nedaleko naší školy, kde jsme společně strávili hezké chvíle.

 


NAŠE ZPĚVAČKA JULIE
Gratulujeme Julii k nedávným pěveckým úspěchům. Na přehlídce zpěvu lidových písní Všetulský konipásek 2022 obsadila 2. místo a v republikovém finále soutěže Melodie 2021/2022 získala také 2. místo. Julii přejeme spoustu dalších úspěchů na hudebním poli.


Masopust v naší škole


MILUJEME VAŘENÍ (a jezení :-) )
V rámci předmětu Pracovní činnosti se učíme vařit jednoduchá jídla. Zatím se nám všechno moc povedlo a připravená jídla byla velmi chutná.
     
Předvánoční čas
Všichni se těšíme na Vánoce a tak jsme si trošku vánoční atmosféry přinesli i do naší třídy.


Sázení stromů
V rámci projektu jsme společně zasadili 3 stromy do okolí naší školy. Do vyhloubené jámy jsme zakopali i vzkazy v lahvi pro budouci generace. Sázení stromů bylo náročné, ale velmi zajímavé a hlavně pro všechny přínosné. Těšíme se na jaro, až se "naše" stromy zazelenají.
  
DEN BAREV ŠKOLY
  
PROJEKTOVÝ DEN "Vítr do plachet"
Na začátku října u nás ve třídě proběhl projektový den, jehož cílem bylo posílení vzájemných vztahů ve třídě i nastavení důležitých pravidel. Během dne jsme se zapojili do pěti aktivit a zažili jsme při nich chvíle radostné i ty, které nás přiměly nahlédnout do svého nitra a přemýšlet o sobě. Na závěr proběhlo zhodnocení celého projektového dne, který jsme si velmi užili.
     
V třídnické hodině jsme sbírali šípky.
     
První letošní třídnická hodina
Dnes jsme na třídnické hodině dělali aktivitu ve skupinkách zaměřenou na důležitost stanovených pravidel v komunitním kruhu. Nejprve jsme skládali kousky jednotlivých symbolů pravidel a poté jsme hádali jejich význam. Aktivita byla zábavná i poučná.


 
Vytvořeno: 2015 |Autor: A. Maťová | Design: J. Sovadníková |