3. Základní škola Holešov
Plamínek - menu
     
Naše činnost ve školním roce 2015/2016 - archiv Slavíme desáté zlato Vrcholem letošní sezóny pro zpěvačky a zpěváky školního pěveckého sboru Plamínek byla krajská přehlídka sborů v Chropyni. Protože jsme na celostátní přehlídku postoupili v loňském školním roce, tentokrát jsme o postup bojovat nemohli. Přesto jsme do Chropyně jeli rádi a užili si báječnou atmosféru slunečného dne. V zajímavém prostředí Rytířského sálu chropyňského zámku jsme v úterý 19. dubna zpívali nejen pro porotu, ale i pro další dětské pěvecké sbory - letos se jich do soutěže přihlásilo osm. Potkali jsme nové kamarády z Ostravy a Českého Těšína, mohli jsme si poslechnout vystoupení hosta soutěže - pěvecký sbor Kulihrášek z Nového Jičína. Naše děti zpívaly s nadšením a radostí, celý soutěžní program zvládly bezchybně.
Po soutěži nás moc hřála slova odborné poroty a potěšilo nás pozvání na soutěžní festival, o kterém ještě uvažujeme. Členy poroty jsme oslovili nejen zpěvem a hlasovou kulturou, ale také výběrem písní – DRAMATURGIÍ a hudebními doprovody.
Nejstarší zpěváci společně se sbormistryněmi připravili na následující den pro mladší sborové kamarády malou oslavu našeho jubilejního DESÁTÉHO umístění ve zlatém pásmu. Od roku 2007 jej totiž nepřetržitě obhajujeme.

A kde nás můžete slyšet příště?
Ve středu 18. května od 16.30 hodin v aule naší školy. Těšíme se na rodiče, příbuzné, kamarády i všechny naše příznivce.

Společný koncert Plamínku a Malé Rusavy - 26. ledna V Bystřici pod Hostýnem jsme strávili příjemný večer a společně s tanečníky Malé Rusavy jsme v potěšili přítomné diváky. Více na www.plaminekholesov.webdnadno.cz  
 
 
Z našeho vystoupení 7. 9. 2015 pro prváčky. Písničky se líbily dětem i rodičům.
 
Naše nejbližší vystoupení bude v pondělí 7. září. Slavnostně zahájíme školní rok v aule školy, kde přivítáme naše nové prváčky.
 
 
Vytvořeno: 2015 | Všechna práva vyhrazena | Web: A. Maťová | Design: J. Sovadníková |  www.3zshol.cz